Hakkımızda

         Kayseri ve Nevşehir illerinde faaliyet gösteren firmamız müşterilerine kaliteli, konforlu ve güvenilir bir araç kiralama deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Rent a car sektörün de olan uzun yıllar tecrübemizle müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Kayseri havalimanı araç kiralama ve  Nevşehir havalimanı araç kiralama hizmetlerinde öncü konumundayız. 


         Firmamız, yurt içi ve yurt dışından gelen müşterilere özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Kayseri havalimanında ücretsiz araç teslimatı ile müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Nevşehir havalimanında ise en uygun fiyatları vermeyi garanti ediyoruz. Kayseri ve Nevşehir illerinde şehir içi teslimatlarımız da vardır. Geniş araç filomuz ile ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar sizlere çeşitli seçenekler sunmaktayız. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile güvenli bir araç teslimatı sağlamaktayız.

         

         Altunel Rent a Car, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 7/24 hizmet vermektedir. Rezervasyon sayfası üzerinden araçların özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, +90 544 724 38 00 numarasından ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kayseri'de araç kiralama ihtiyacınızda güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Altunel Rent a Car'ı tercih ederek konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Whatsapp Icon Map Icon