Hakkımızda

KAYSERİ ARABA KİRALAMA, KAYSERİ ARAÇ KİRALAMA, KAYSERİ RENT A CAR, KAYSERİ HAVALİMANI ARABA KİRALAMA, KAYSERİ OTO KİRALAMA

Altunel Rent a Car;

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, Kayseri havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktayız.

Kayseride faaliyet gösteren firmamız Kayseri araba kiralama, Kayseri araç kirama, Kayseri Rent a car, Kayseri oto kiralama olarak adlandırılan hizmetleri Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizi 7/24 Kayseri havalimanın da karşılama ve kiraladığınız araçların teslimini yapmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili +90 544 724 38 00 telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kayseri Altunel Rent a Car olarak;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.Kayseri araba kiralama, Kayseri araç kirama, Kayseri Rent a car, Kayseri oto kiralama denilince akla biz geliriz.

Whatsapp Icon Map Icon